„Kvalitní portrét zaujme, vystihne osobnost a pomůže otevřít cestu k novým příležitostem.“

Business portrét

Obraz řekne více než tisíce slov, pro business portrét to však platí dvojnásob. Profesionální portrét je svým způsobem Vaše vlastní vizitka, kterou se prezentujete ve svém profesním a pracovním životě. V takovém případě bychom se určitě neměli spokojit s pouhou oříznutou fotografií pořízenou kompaktním fotoaparátem. V obchodě a podnikání se hodně dbá na image a prezentaci, která často rozhoduje o úspěchu při kontaktu se zákazníky. Proto je dobré využít všechny dostupné způsoby, jak svoji image vylepšit. Jedním ze způsobů je právě vlastní profesionální fotografie, kterou můžete využít na mnoha místech od profilových fotografií na sociálních sítích až po přiloženou fotografii v profesním životopisu (CV). Kvalitní portrét je forma osobní reklamy, čím významnější pozici ve firmě daná osoba zastává, tím více ovlivňuje image celé společnosti.

Při jakých příležitostech business fotografie využijete

  • Marketing, reklama a propagace

  • Firemní webové stránky

  • Firemní komunikace, identifikační karty

  • Sociální sítě - LinkedIn

  • Emailová komunikace

  • Životopis CV

Make-up od profesionální vizážistky?

Vizáž a styling hrají v portrétní fotografii důležitou roli, proto doporučujeme využít i služeb vizážistky, která se postará o zamaskování drobných nedostatků na pleti. V našem studiu fotografujeme se zábleskovými světly, díky kterým mají výsledné fotografie profesionální vzhled. Nicméně pod těmito světly vypadá běžný make-up trochu odlišně než na denním světle, na které jsme zvyklý. Proto je úkolem vizážistky fotografovanou osobu nalíčit a dotvořit, tak aby vypadala přirozeně i pod studiovými světly. Především je zde snaha o zmatnění pleti a předejití nežádoucím odleskům. To je jeden z důvodů, proč je foto make-up vhodný i pro muže.

Jaké fotografie obdržíte?

  • V rámci balíčku vybíráte z 50 fotografií

  • Obdržíte 3 vyretušované fotografie v elektronické podobě dle vlastního výběru do 2-3 týdnů

  • Upravené fotografie připravené pro WEB a v plném rozlišení pro tisk

Cena

Balíček - BUSINESS PORTRÉT (3x retušované foto v elektronické podobě) 1 200 Kč
Retuš fotografií nad rámec balíčku 200 Kč/ks
Veškeré fotografie v plném rozlišení 700 Kč
Foto make-up a hairstyling (na objednávku) 700 Kč
Expresní zpracování fotografií do 3 dnů za příplatek 800 Kč

Garance vrácení peněz - v případě nespokojenosti s výslednými fotografiemi garantujeme 100% vrácení peněz ze zaplacené částky.

 

Reference

business portrét reference 

"Super zkušenost, snadná komunikace s panem fotografem a profesionální přístup. Navíc parádní styling od slečny maskérky. Opravdu těžké z fotografií vybrat tu nej."

Andrea Bačíková, Segment marketing Specialist O2

business portrét reference 

"Byl jsem zde poprvé a jsem velmi spokojen s výsledkem. Fotky jsou podle představ. Fotograf si s vámi dá opravdu práci. Děkuji!"

Vojtěch Novotný, DJ Joel

Galerie

Business foto - žena, tmavé pozadí Business foto - žena Business foto - žena detail Business portrét muž 3 Business portrét muž 2 Business portrét muž detail Business foto 5 Business foto 6 Business foto 7 Business foto 8 Portrét muž I Portrét muž II Portrét muž III