O NÁS

Jsme tým profesionálních fotografů a vizážistů. Zaměřujeme se na ateliérovou fotografii. Zkušenosti s focením si rozšiřujeme již od roku 2011. Fotografování probíhají v našem moderním fotoateliéru, plně vybaveném pro Vaše pohodlí. Pro velký zájem fotografujeme i v exteriéru. Zakládáme si nejen na kvalitních a krásných fotografích, ale i na příjemném a pohodovém průběhu celého focení, které například u novorozenců trvá i 3 hodiny.

Portrét - Patrik Mareška

Trpělivý fotograf - Patrik

Nestyďte se - vyfoťte se!

Jsem fotograf tělem i duší. Jejímu kouzlu jsem propadl v průběhu studií na VŠ. Ačkoliv by se mohlo zdát, že po tak dlouhé době již není co nového o focení objevovat, opak je pravdou. Jsem pořád na cestě sebezdokonalování, sleduji nové trendy a techniky. Focení pro mne není jen prací “od-do”. V podstatě fotím neustále.

 

Na cestě jsem rád obecně - jsem povahou dobrodruh, s radostí cestuji po celém světě. Fotografii mne ležícího na bílé písčité pláži byste ale v mých fotoalbách nenašli. Miluji aktivní dovolenou, dlouhé výlety po okolních památkách nebo zajímavých místech, objevování autentické krajiny a jejich obyvatel. Když zrovna nemačkám spoušť na fotoaparátu, tak buď visím na laně a lezu na skály, jedu na kole či inline bruslích, běhám nebo hraju squash.

Milá fotografka - Lucka

Každé miminko se u mě bude cítit jako v bavlnce.

Jmenuji se Lucka a fotografování je mojí vášní. Vždycky jsem hledala to, co by mě v životě bavilo, až jsem objevila kouzlo fotek. Celý život se ráda věnuji dětem, jezdím s nimi na dětské tábory a pomáhám jim se rozvíjet a zlepšovat se ve sportovních aktivitách. V průběhu času jsem se dostala k fotografování a zjistila jsem, že by mohlo být nádherné začít zachycovat novorozená miminka a jejich první dny života. Focení miminek a dětí se mi zalíbilo a snažím se v něm neustále zdokonalovat. Ve volném čase se věnuji horolezectví, cvičím acroyogu, ráda cestuji a také zbožňuji kafe :-)

Portrét - Lucie Šimonovská
fotografka Mirka

Fotografka zvířátek - Mirka

Každý mazlíček si zaslouží tu nejlepší péči!

Má cesta k fotografii začala na oslavě mých třicátých narozenin. Mezi dárky se totiž trochu nečekaně objevil Nikon D90, v té době velmi povedená zrcadlovka. Postupem času, jsme si k sobě, pomalu ale jistě, našli cestu. Svůj koníček jsem brzy posunula na vyšší úroveň a začala pravidelně navštěvovat foto-kurzy. Netrvalo dlouho a absolvovala jsem i rekvalifikační kurz, čímž jsem získala profesní kvalifikaci fotografa. Focení je moje nejoblíbenější volnočasová aktivita, ve které se neustále vzdělávám a zkouším nové věci, značce Nikon však zůstávám věrná.

 

Během této cesty mi k srdci nejvíce přirostlo focení lidí a samozřejmě zvířátek. :-)

Usměvavá vizážistka - Žaneta

 

 

Vizážistka Žaneta - portrét
Vizážistka Monika

Kreativní vizážistka - Monika

Ráda dělám lidi krásnější!

Už od mala jsem ráda tvořila a malovala. Make-up art je pro mě jedním ze způsobů, jak se realizovat. Cesta k vizážistice však nebyla přímá, osud mě ale dovedl až sem. Vizážistika spojuje mé oblíbené činnosti, jako jsou kreslení, kreativita a design. Ráda dělám ženy krásnější a dodávám jim přirozený půvab, který má v sobě každá žena ukrytý. Jsem přátelská a empatická, proto věřím, že se v mé společnosti budete cítit příjemně a hlavně uvolněně. Ve svém volném čase ráda cestuji, relaxuji a běhám v přírodě se svým svéhlavým pejskem. :-)

 

Zdraví a krása spolu souvisejí, proto se zajímám i o šetrnou kosmetiku na přírodní bázi. Sama jsem vyzkoušela mnoho produktů a vím, že zorientovat se v nich není vždy snadné. V případě zájmu ráda poradím a pomohu s výběrem vhodné kosmetiky.

separator

Reference

 • Profesionální přístup, skvělá a především přátelská spolupráce. Úžasný výsledek a 100% spokojenost. Ceny rozumné. Doporučuji všem.

  thumb Barbora Radnická
  4. 11. 2020

  Slečna velice příjemná a super spolupráce.Musim ocenit rychlou a velice příjemnou domluvu.Udelala mi nádherné fotky s pejskem a díky slečně,mám nezapomenutelnou vzpomínku..dekuju moc,nedokážete si představit,co ty fotky pro mě znamenají..

  thumb Elizabeth Sadilkova
  4. 10. 2019

  Rychlost domluvy, férová cena a výborné zpracování firemního portrétu. Mohu doporučit.

  thumb JUDr. Zbyněk Drobiš, advokát
  1. 10. 2019
 • Příjemné prostředí, dobrá lokalita i parkování. Velmi milý přístup p. Marešky. Fotografie odpovídají mým složitým požadavkům a splnily mé očakávání. Děkuji za spolupráci a určitě se k Vám zase vrátím.

  thumb Radmila Prošková
  5. 11. 2019