O NÁS

Jsme tým profesionálních fotografů. Zaměřujeme se na ateliérovou fotografii. Zkušenosti s focením si rozšiřujeme již od roku 2011. Fotografování probíhají v našem moderním fotoateliéru, plně vybaveném pro Vaše pohodlí. Pro velký zájem fotografujeme i v exteriéru. Zakládáme si nejen na kvalitních a krásných fotografích, ale i na příjemném a pohodovém průběhu celého focení, které například u novorozenců trvá i 3 hodiny.

Portrét - Patrik Mareška

trpělivý fotograf - Patrik

Nestyďte se - vyfoťte se!

Jsem fotograf tělem i duší. Jejímu kouzlu jsem propadl v průběhu studií na VŠ. Ačkoliv by se mohlo zdát, že po tak dlouhé době již není co nového o focení objevovat, opak je pravdou. Jsem pořád na cestě sebezdokonalování, sleduji nové trendy a techniky. Focení pro mne není jen prací “od-do”. V podstatě fotím neustále.

 

Na cestě jsem rád obecně - jsem povahou dobrodruh, s radostí cestuji po celém světě. Fotografii mne ležícího na bílé písčité pláži byste ale v mých fotoalbách nenašli. Miluji aktivní dovolenou, dlouhé výlety po okolních památkách nebo zajímavých místech, objevování autentické krajiny a jejich obyvatel. Když zrovna nemačkám spoušť na fotoaparátu, tak buď visím na laně a lezu na skály, jedu na kole či inline bruslích, běhám nebo hraju squash.

milá fotografka - Lucka

Každé miminko se u mě bude cítit jako v bavlnce.

Jmenuji se Lucka a fotografování je mojí vášní. Vždycky jsem hledala to, co by mě v životě bavilo, až jsem objevila kouzlo fotek. Celý život se ráda věnuji dětem, jezdím s nimi na dětské tábory a pomáhám jim se rozvíjet a zlepšovat se ve sportovních aktivitách. V průběhu času jsem se dostala k fotografování a zjistila jsem, že by mohlo být nádherné začít zachycovat novorozená miminka a jejich první dny života. Focení miminek a dětí se mi zalíbilo a snažím se v něm neustále zdokonalovat. Ve volném čase se věnuji horolezectví, cvičím acroyogu, ráda cestuji a také zbožňuji kafe :-)

Portrét - Lucie Šimonovská
separator

Reference

 • 5 star review  Příjemné prostředí, dobrá lokalita i parkování. Velmi milý přístup p. Marešky. Fotografie odpovídají mým složitým požadavkům a splnily mé očakávání. Děkuji za spolupráci a určitě se k Vám zase vrátím.

  thumb Radmila Prošková
  5. 11. 2019

  5 star review  Slečna velice příjemná a super spolupráce.Musim ocenit rychlou a velice příjemnou domluvu.Udelala mi nádherné fotky s pejskem a díky slečně,mám nezapomenutelnou vzpomínku..dekuju moc,nedokážete si představit,co ty fotky pro mě znamenají..

  thumb Elizabeth Sadilkova
  4. 10. 2019

  5 star review  Profesionální přístup, skvělá a především přátelská spolupráce. Úžasný výsledek a 100% spokojenost. Ceny rozumné. Doporučuji všem.

  thumb Barbora Radnická
  4. 11. 2020
 • 5 star review  Rychlost domluvy, férová cena a výborné zpracování firemního portrétu. Mohu doporučit.

  thumb JUDr. Zbyněk Drobiš, advokát
  1. 10. 2019