separator

Focení aktů

Chcete netradiční a nezapomenutelné fotografie na kterých vyniknete? Pokud ano, pak je focení aktů tou správnou volbou! Naš fotoateliér se specializuje na focení aktů a nabízíme vám jedinečnou příležitost zachytit krásu a eleganci vašeho těla v té nejčistší formě. Fotografie aktů by měly odrážet krásu lidského těla s respektem a uměleckým záměrem. Profesionální fotograf ví, jak vytvořit přátelskou atmosféru, abyste se cítili uvolněně.

Focení aktů - vizualizace

Jak fotografování probíhá?

Nejprve Vám na začátku předvedeme prostory našeho ateliéru, kde si můžete odložit, popřípadě si dát něco k pití. Při seznámení s fotografem se nejdříve domluvíte na stylu a charakteru fotografií, který preferujete. Některé fotografie jsou jemné a decentní, jiné mohou být vyzývavější a více sexy. Míru odhalení si určujete Vy! Nemusíte mít obavu, že by Vás někdo nutil do něčeho, co nechcete.

 

Fotografování probíhá v ateliéru, takže se nemusíte bát žádných diváků nebo prochladnutí. V ateliéru máme studiová záblesková světla, která pomůžou fotografovi zachytit Vás v těch nejlepších úhlech.

Jaké fotografie obdržíte?

  • V rámci balíčku vybíráte z cca 50 fotografií
  • Obdržíte 5 nebo 10 profesionálně vyretušovaných fotografií dle typu balíčku
  • Náhledy a hotové fotografie dostupné přes on-line osobní galerii
  • Vyretušované fotografie v plném rozlišení pro tisk a zmenšené pro web
  • Tištěné fotografie o rozměrech 10 x 15 cm a doručení poštou (neplatí pro balíček MINI)
  • Zpracování do 4 týdnů (možnost expres zpracování do 48 hodin)

Co si vzít s sebou a jak se připravit?

Pokud jdete do fotoateliéru poprvé a nevíte, jak se připravit, tak nezoufejte, žádná speciální příprava není potřeba. Potřebujete především dobrou náladu a s pózováním Vám už pomůže zkušený fotograf. V noci před focením si dopřejte dostatek spánku a také dodržujte pitný režim. Před focením doporučujeme sundat hodinky, náramky, ponožky a upnuté oblečení, které vytváří otlačeniny.

Pro částečný akt si se sebou můžete přinést tmavé a světlé spodní prádlo, košilku, podvazky s punčocháči a boty na vysokém podpatku. V ateliéru máme rekvizity, které je možné použít jako např. látky, klobouky, škrabošky, stuhy a krajkové body.

Úmělecké focení aktu - žena
separator

fotografické balíčky

● 5x profesionálně vyretušované foto
● 2 různá nastavení světel
● zapůjčení rekvizit a doplňků
● náhledy
● osobní on-line galerie
Cena 3 500 Kčdélka focení 60 minutmini
● 10x profesionálně vyretušované foto
● 3 různá nastavení světel
● zapůjčení rekvizit a doplňků
● náhledy
● osobní on-line galerie
● tištěné fotografie 10 x 15 cm
Cena 4 500 Kčdélka focení 90 minutstandard

* Fotografie v plném rozlišení bez vodoznaku nejsou součástí balíčku, ale je možné je doobjednat za příplatek.

Často kladené otázky

Pomůžeme! Většina našich zákazníků nemá s focením žádné zkušenosti. Fotograf má s pózováním mnoho zkušeností a poradí Vám ty nejvhodnější pózy. Naše hlavní zásada je dělat pózy co nejjednodušší, abyste se v nich ještě dokázali uvolnit a cítili se příjemně.

Všichni zákazníci se stydí, pokud jdou do něčeho neznámého. Je to naprosto přirozené, pokud se focení aktů nevěnujete každý den. V našem ateliéru je příjemná atmosféra, zákazníci se zde cítí bezpečně, časem z nich obavy spadnou a dokáží se uvolnit.

Cena focení aktů nebo částečných aktů v ateliéru je 3.500 Kč nebo 4.500 Kč v závislosti na typu balíčku.

S tím si nedělejte starosti, hra světla a stínu udělá více, než 6 měsíců v posilovně. Profesionální fotograf Vás zabere z těch správných úhlů a možná budete i mile překvapení, jak Vám to sluší!

Ano, rádi zajistíme vizážistku, která zajistí perfektní make-up a styling. Profesionální vizážista Vás nalíčí tak, abyste vypadali profesionálně a upraveně i pod studiovými světly.

Odpověď je NE. Většina našich zákazníků si přeje fotografie ponechat pouze pro soukromé účely, a to také respektujeme. Fotografie v galerii jsou zveřejněny jedině po předchozím souhlasu zákazníka a slouží pouze pro představu, jaké fotografie tvoříme.

Vámi vybrané fotografie k retuši jsou zpracovávány ručně. Vylepšíme a vyhladíme pleť, dále odstraníme drobné nedostatky, popřípadě zúžíme. Nic trvalého jako pihy, znaménka, jizvy, vrásky, tetování atd. se neodstraňují. Fotografie stylizujeme, barevně vyvážíme, upravíme jas, kontrast, saturaci a také doostříme.

separator

Rezervujte si termíN

Nevájte se objednat přes kontaktní formulář nebo zavolat. Doporučujeme objednat se s předstihem, abychom pro Vás měli dostatek termínů.

- těšíme se na vás -

btn-borderOdeslat

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána, děkujeme!Při odesílání zprávy se vyskytla chyba.