separator

Business portrét

Obraz řekne více než tisíce slov, pro business portrét to však platí dvojnásob. Profesionální portrét je svým způsobem Vaše vlastní vizitka, kterou se prezentujete ve svém profesním a pracovním životě. V takovém případě bychom se určitě neměli spokojit s pouhou oříznutou fotografií pořízenou kompaktním fotoaparátem. V obchodě a podnikání se hodně dbá na image a prezentaci, která často rozhoduje o úspěchu při kontaktu se zákazníky. Proto je dobré využít všechny dostupné způsoby, jak svoji image vylepšit. Jedním ze způsobů je právě vlastní profesionální fotografie, kterou můžete využít na mnoha místech od profilových fotografií na sociálních sítích až po přiloženou fotografii v profesním životopisu (CV). Kvalitní portrét je forma osobní reklamy, čím významnější pozici ve firmě daná osoba zastává, tím více ovlivňuje image celé společnosti.

Business portrét - černé pozadí
Business portrét foto
Business portrét v ateliéru

Při jakých příležitostech business fotografie využijete

 • Sociální sítě - LinkedIn
 • Emailová komunikace
 • Životopis CV
 • Marketing, reklama a propagace
 • Firemní webové stránky
 • Firemní komunikace a ID karty

Proč využít našich služeb?

Máme dlouholeté zkušenosti ve fotografování business portrétů jednotlivců i skupin a to nejen v našem ateliéru, ale také přímo v sídlech společností nebo na akcích jimi pořádaných. Zajišťujeme kompletní servis sestavený přímo na míru tak, aby co nejvíce vyhovoval našim klientům a výsledné fotografie byly vždy dle jejich požadavků. Disponujeme profesionální fotografickou technikou společnosti Walimex, kterou jsme schopni v případě potřeby přemístit do místa Vašeho sídla společnosti. Působíme v celé České Republice.

Make-up od profesionální vizážistky?

Vizáž a styling hrají v portrétní fotografii důležitou roli, proto doporučujeme využít i služeb vizážistky, která se postará o zamaskování drobných nedostatků na pleti. V našem studiu fotografujeme se zábleskovými světly, díky kterým mají výsledné fotografie profesionální vzhled. Nicméně pod těmito světly vypadá běžný make-up trochu odlišně než na denním světle, na které jsme zvyklý. Proto je úkolem vizážistky fotografovanou osobu nalíčit a dotvořit, tak aby vypadala přirozeně i pod studiovými světly. Především je zde snaha o zmatnění pleti a předejití nežádoucím odleskům. To je jeden z důvodů, proč je foto make-up vhodný i pro muže.

Vizáž make-up

Líčení a úpravu vlasů na fotografování zařizujeme v rámci našich služeb, spolupracujeme s ověřenými a profesionálními vizážistkami tak, aby byl náš klient co nejvíce spokojen.

Jaké fotografie obdržíte?

 • V rámci balíčku vybíráte z 30 fotografií
 • Obdržíte 1 nebo 3 profesionálně vyretušované fotografie dle typu balíčku
 • Náhledy a hotové fotografie dostupné přes on-line osobní galerii
 • Vyretušované fotografie připravené pro web a v plném rozlišení pro tisk
 • Zpracování do 2 týdnů (možnost expres zpracování do 48 hodin)
separator

fotografické balíčky

● 1x profesionálně vyretušované foto
● jeden outfit
● jedno pozadí dle dohody
● jedno nastavení světel
● náhledy
● osobní on-line galerie
Cena 1 800 Kčdélka focení 30 minutportrét mini
● 3x profesionálně vyretušované foto
● až 3 outfity
● dvě pozadí
● dvě nastavení světel
● náhledy
● osobní on-line galerie
Cena 2 500 Kčdélka focení 60 minut Standard
● 3x profesionálně vyretušované foto
● předem dohodnutá lokalita
● vhodné pro PR
● náhledy
● osobní on-line galerie
Cena 2 500 Kčdélka focení 60 minutexteriér

Garance vrácení peněz - v případě nespokojenosti s výslednými fotografiemi garantujeme 100% vrácení peněz ze zaplacené částky.

* Fotografie v plném rozlišení bez vodoznaku nejsou součástí balíčku, ale je možné je doobjednat za příplatek.

Často kladené otázky

Vámi vybrané fotografie k retuši jsou zpracovávány ručně. Vylepšíme a vyhladíme pleť, dále odstraníme drobné nedostatky, popřípadě zjemníme kruhy pod očima a zarovnáme vlasy. Nic trvalého jako pihy, znaménka, jizvy, vrásky, tetování atd. se neodstraňují. Fotografie stylizujeme, upravujeme barvy, jas, kontrast, saturaci, doostřujeme oči a také doplníme případné chybějící pozadí.

Ano, po domluvě je možné fotografie zpracovat expresně do 48 hodin. Cena za expres zpracování je 200 Kč/foto.

Hotové fotografie obdržíte nejdéle do 14 dnů. Samozřejmě se fotografie snažíme zpracovat, co nejdříve, ale dřívější datum nemůžeme garantovat. Za příplatek je možné fotografie zpracovat expresně.

Ano, rádi zajistíme vizážistku, která zajistí perfektní make-up a styling. Profesionální vizážista Vás nalíčí tak, abyste vypadali profesionálně a upraveně i pod studiovými světly.

Cena business portrétu v ateliéru je 1.800 Kč nebo 2.500 Kč v závislosti na typu balíčku.

separator

Reference

separator

Rezervujte si termíN

Nevájte se objednat přes kontaktní formulář nebo zavolat. Doporučujeme objednat se s předstihem, abychom pro Vás měli dostatek termínů.

- těšíme se na vás -

btn-borderOdeslat

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána, děkujeme!Při odesílání zprávy se vyskytla chyba.