separator

Firemní portrét

Prezentace firmy je v dnešní době velice důležitá. Stejně tak je ale důležitá i prezentace zaměstnanců firmy, protože to jsou právě oni, kdo jsou s klienty v kontaktu. Právě proto nabízíme firemní fotografování jednotlivých zaměstnanců i jejich skupin. Tento typ fotografování je velice specifický a je vždy dělaný na míru jednotlivým společnostem s ohledem na jejich požadavky.

Firemní portrét v ateliéru
Firemní portrét ve studiu
Firemní portrét - bílé pozadí

Proč využít našich služeb?

Máme dlouholeté zkušenosti ve fotografování business portrétů jednotlivců i skupin a to nejen v našem ateliéru, ale také přímo v sídlech společností nebo na akcích jimi pořádaných. Zajišťujeme kompletní servis sestavený přímo na míru tak, aby co nejvíce vyhovoval našim klientům a výsledné fotografie byly vždy dle jejich požadavků. Disponujeme profesionální fotografickou technikou společnosti Walimex, kterou jsme schopni v případě potřeby přemístit do místa Vašeho sídla společnosti. Působíme v celé České Republice.

Fotografování v sídle společnosti

Ne vždy je možné fotografování uskutečnit v našem ateliéru. Pokud se jedná o větší skupiny osob, nebo jsou zaměstnanci časově vytíženi, společnost raději volí fotografování přímo v jejím sídle. Naše technika je plně mobilní a díky tomu jsme schopni klientům vyjít vždy vstříc. V sídle společnosti by měl být v den fotografování vyhrazený prostor alespoň 3 x 3 metry, se zásuvkou a možností zatemnění. Detailní informace k samotnému fotografování sděluje fotograf každému klientovi dle zadaných požadavků.

Zajišťujeme kompletní služby na míru včerně převozu techniky, instalace a demontáže scény, na které se bude fotografovat. Firemní portréty je možné fotografovat na různě nastavených scénách tak, aby co nejvíce zapadly do designu společnosti. Je proto možné využít například více barev pozadí, fotografovování v interiéru společnosti nebo exteriéru s rozostřeným pozadím, k oživení celkové prezentace společnosti. Záleží pouze na požadavcích a přáních našich klientů, vycházíme jim maximálně vstříc.

Kvalita fotografií je plně srovnatelná s fotografiemi z našeho studia.

Fotografování v ateliéru

Pokud máte malou společnost, nechcete fotografovat velké skupiny lidí a fotografování by příliš narušilo chod v sídle společnosti, je možné zvolit fotografování v našem ateliéru, které sídlí na Praze 11. V ateliéru disponujeme prostornou oddělenou maskérnou, díky které není fotograf rušen a máte místo k odložení Vašich věcí. V ateliéru je možné zvolit různé barvy pozadí k oživení výsledných fotografií.

Profesionální make-up

Pokud chcete, aby Vaše firemní prezentace vypadala opravdu profesionálně, doporučujeme k fotografování využít služeb vizážistky, která se stará nejen o líčení, ale i o přirozený a upravený vzhled vlasů. Fotografická světla značně ovlivňují celkový vzhled pleti a make-upu, na který jsme zvyklí na denním světle. Záblesky jsou silné a prosvětlují horní vrstvy make-upu a pleti, čistá či normálně nalíčená pleť mívá pod studiovými světly nerovnoměrnou pigmentaci a červená místa, kde je pleť na obličeji tenčí. Profesionální vizážista Vás nalíčí tak, abyste vypadali profesionálně a upraveně i pod studiovými světly. Doporučujeme využít služeb vizážistky i případě, že se fotografují muži, předejdete tím nežádoucím odleskům a nerovnoměrné pigmentace pleti.

Vizáž make-up

Líčení a úpravu vlasů na fotografování zařizujeme v rámci našich služeb, spolupracujeme s ověřenými a profesionálními vizážistkami tak, aby byl náš klient co nejvíce spokojen.

Jaké fotografie obdržíte?

  • K dispozici máte veškeré náhledy fotografií
  • Obdržíte profesionálně vyretušované fotografie dle vlastního výběru
  • Náhledy a hotové fotografie dostupné přes on-line osobní galerii
  • Vyretušované fotografie připravené pro web a v plném rozlišení pro tisk
  • Zpracování do 2 až 4 týdnů (možnost expres zpracování do 72 hodin)

Cena

Orientační cena v závislosti na počtu fotografovaných zaměstanců obsahující veškeré náklady:

 

Počet portrétů 10 osob 25 osob 50 osob
Cena 7 000 Kč 13 500 Kč 25 000 Kč

 

Detailní cenová nabídka je zpracována na základě individuální poptávky.

 

Garance vrácení peněz - v případě nespokojenosti s výslednými fotografiemi garantujeme 100% vrácení peněz ze zaplacené částky.

separator

Reference

separator

Rezervujte si termíN

Nevájte se objednat přes kontaktní formulář nebo zavolat. Doporučujeme objednat se s předstihem, abychom pro Vás měli dostatek termínů.

- těšíme se na vás -

btn-borderOdeslat

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána, děkujeme!Při odesílání zprávy se vyskytla chyba.