separator

Těhotenské focení

Těhotenství je nejkrásnější období pro každou nastávající maminku. Každým dnem se blíží příchod nového člena rodiny. Určitě by toto období nemělo chybět v žádném rodinném albu a to ať už čekáte první miminko, nebo dalšího potomka.

Těhotenské focení - bílé šaty s věncem
Těhotenské párové foto
Těhotenské focení - silueta černobílá

Kdy nejlépe fotografovat?

Doporučené období pro focení bříška je kolem 7. měsíce těhotenství. Každá žena a každé těhotenství je ale jiné, ideální je proto nechat se vyfotit, když už máte bříško krásně kulaté, ale cítíte se energicky. V posledních týdnech bývají totiž nastávající maminky už docela unavené a hodinové fotografování by je unavilo ještě víc. Je tedy jen na Vás, kdy se za námi do ateliéru budete chtít zastavit.

separator

Jak fotografování probíhá?

Jak jsme již zmínili, každá nastávající maminka je jiná a jinak se cítí. Proto těhotenské fotografie uzpůsobujeme Vašim momentálním prožitkům. Některé fotografie jsou jemné a decentní a některé mohou být vyzývavější a sexy. Všechny fotografie se fotografují v ateliéru,takže se nemusíte bát žádných diváků nebo prochladnutí. Navíc je v ateliéru ideální světlo, které pomůže fotografovi zachytit Vás i Vašeho partnera v těch nejlepších úhlech.

Jaké fotografie obdržíte?

  • V rámci balíčku vybíráte z cca 50 fotografií
  • Obdržíte 5 nebo 10 profesionálně vyretušovaných fotografií dle typu balíčku
  • Náhledy a hotové fotografie dostupné přes on-line osobní galerii
  • Vyretušované fotografie v plném rozlišení pro tisk a zmenšené pro web
  • Tištěné fotografie o rozměrech 10 x 15 cm a doručení poštou (neplatí pro balíček MINI)
  • Zpracování do 4 týdnů (možnost expres zpracování do 48 hodin)

Těhotenské šaty? Žádný problém!

Disponujeme množstvím speciálních těhotenských šatů, které je možné při fotografování zapůjčit. Šaty průběžně doplňujeme a obměňujeme. U nás si vyberete! Máme šaty krátké, šaty dlouhé, ale hlavně upnuté, aby Vaše bříško krásně vyniklo. Šaty s rozparkem dovolí bříško elegantně odhalit a tím na něj upoutat pozornost, protože o bříško jde u těhotenského fotografování především. V ateliéru máme k dispozici také šátky, stuhy, věnce a dekorační tabuly pro jméno Vašeho miminka.

Co si vzít s sebou?

Doporučujeme si s sebou vzít partnera, nejen že se budete cítit ještě lépe, když bude u Vás, ale také se s Vámi může podílet na prvních společných fotografiích s budoucím potomkem. Pokud již máte pořízeny botičky či jiné drobnůstky pro nový přírůstek do Vaší rodiny, určitě si tyto věci vezměte na fotografování. Ultrazvuk, plyšák a bodýčko jsou skvělými doplňky pro fotografování.

Z oblečení doporučujeme bílou a černou košili nebo obepnuté bílé a černé tílko, džínové nebo jiné upnutější kalhoty, např. legíny. Důvodem je, že ve volnějším oblečení bříško tolik nevynikne. Doporučujeme černé a bílé spodní prádlo, které nebude příliš těsné. Krajkové spodní prádlo dodá fotografiím jemnost.

Detail na bříško - společná s úsměvěm
separator

fotografické balíčky

● 5x profesionálně vyretušované foto
● 2 různá nastavení světel
● zapůjčení rekvizit a šatů
● náhledy
● osobní on-line galerie
Cena 3 500 Kčdélka focení 60 minutmini
● SLEVA 1000 Kč na Newborn focení● 10x profesionálně vyretušované foto
● 3 různá nastavení světel
● zapůjčení rekvizit a šatů
● náhledy
● osobní on-line galerie
● tištěné fotografie 10 x 15 cm
Cena 4 500 Kčdélka focení 90 minutstandard
● 10x profesionálně vyretušované foto
● předem dohodnutá lokalita
● zapůjčení rekvizit a šatů
● náhledy
● osobní on-line galerie
● tištěné fotografie 10 x 15 cm
Cena 2 500 Kčdélka focení 60 minutExteriér

* Fotografie v plném rozlišení bez vodoznaku nejsou součástí balíčku, ale je možné je doobjednat za příplatek.

Často kladené otázky

Fotografování by mělo probíhat kolem 7. měsíce těhotenství. Ideální čas je takový, kdy je bříško už pěkně zakulacené, tj. v období mezi 30. až 37. týdnem.

Zdarma. Zapůjčení těhotenských šatů je součástí balíčku a nic za něj nedoplácíte.

Fotografování trvá 60 až 90 minut v závislosti na typu balíčku. V případě objednání služeb vizážistky můžete počítat s dalšími cca 60 minutami.

Cena těhotenského focení v ateliéru je 3.500 Kč nebo 4.500 Kč v závislosti na typu balíčku.

K samotnému fotografování Vám doporučujeme upnuté oblečení, tmavé a světlé spodní prádlo, boty na podpatku, sladěné košile-trička s partnerem. S sebou si můžete přinést ultrazvuk, malé botičky nebo jiný doplněk vhodný pro focení.

Vámi vybrané fotografie k retuši jsou zpracovávány ručně. Vylepšíme a vyhladíme pleť, dále odstraníme drobné nedostatky, popřípadě zúžíme. Nic trvalého jako pihy, znaménka, jizvy, vrásky, tetování atd. se neodstraňují. Fotografie stylizujeme, upravujeme barvy, jas, kontrast, saturaci, doostřujeme a také doplníme případné chybějící pozadí.

separator

Rezervujte si termíN

Nevájte se objednat přes kontaktní formulář nebo zavolat. Doporučujeme objednat se s předstihem, abychom pro Vás měli dostatek termínů.

- těšíme se na vás -

btn-borderOdeslat

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána, děkujeme!Při odesílání zprávy se vyskytla chyba.