separator

Narozeninové focení

Tento významný den, kdy májí nejmladší členové Vaší rodiny narozeniny, jistě oslavíte v rodinném kruhu. Fotografie z tohoto dne budou ještě po mnoho let krásnou připomínkou příjemně strávených chvil. Profesionální narozeninové fotografie od nás, mohou u vás doma viset i ve velkém formátu. V ateliéru můžeme na focení využít rekvizity, které jsou přímo pro tuto příležitost připravené. Narozeninový dort s krásnými číslicemi, které budou odpovídat věku vašeho dítěte.

Narozeninový dort

Jak fotografování probíhá?

Po převlečení dítěte do vhodného oblečení se přesuneme na scénu, která už je připravená. Důležitá je pro nás spolupráce obou rodičů na případné upoutání pozornosti nebo uklidnění dítěte. Nemusíte mít obavy, naši fotografové jsou profesionálové a sami Vám řeknou, co se bude dít nebo jak nasměrovat dítě aby byla fotka co nejlepší.

Jaké fotografie obdržíte?

  • V rámci balíčku vybíráte alespoň z 30 fotografií
  • Obdržíte 5 nebo 10 profesionálně vyretušovaných fotografií dle typu balíčku
  • Náhledy a hotové fotografie dostupné přes on-line osobní galerii
  • Vyretušované fotografie připravené pro web a v plném rozlišení pro tisk
  • Tištěné fotografie o rozměrech 10 x 15 cm a doručení poštou (neplatí pro balíček MINI)
  • Zpracování do 4 týdnů (možnost expres zpracování do 48 hodin)

Co si vzít s sebou a jak děti obléci?

Ateliér je vybaven různými rekvizitami, které je možné využít. S sebou vezměte různé oblečky ideálně barevně sladěné bez výrazných motivů, které by na fotce mohly rušit. Je lepší s sebou vzít více druhů oblečení, na místě se domluvíte s fotografem, které oblečení bude nejvhodnější. Případně můžete vzít oblíbené hračky a to, co má Vaše dítě rádo a víte, s čím se bude cítit bezpečně. A hlavně dobrou náladu. Pokud máte nějaký konkrétní požadavek či speciální přání, je lepší se raději domluvit předem s fotografem. Vždy se snažíme vyjít vstříc tak aby byl zákazník spokojený.

Pokud se děti budou fotografovat společně s rodiči, tak doporučujeme oblečení rodičů sladit s dětmi.

Narozeninové foto - retro balónky
separator

fotografické balíčky

● 5x profesionálně vyretušované foto
● fotografování pouze dětí a sourozenců
● zapůjčení rekvizit a šatů pro děti
● náhledy
● osobní on-line galerie
Cena 2 800 Kčdélka focení 30 minutmini
● 10x profesionálně vyretušované foto
● možnost fotografování s rodiči
● zapůjčení rekvizit a šatů pro děti
● náhledy
● osobní on-line galerie
● tištěné fotografie 10 x 15 cm
Cena 3 500 Kčdélka focení 45 minutstandard

* Fotografie v plném rozlišení bez vodoznaku nejsou součástí balíčku, ale je možné je doobjednat za příplatek.

Často kladené otázky

Nejčastěji fotografujeme děti při jejich 1. narozeninách. Dále můžeme doporučit 2. a 3. narozeniny, kdy děti rychle rostou a fotografie jsou tak pokaždé jiné.

Ano, v ateliéru máme množství šatiček pro holčičky a košilí pro chlapečky. Zapůjčení slavnostního oblečení pro děti je zdarma.

Vhodné barvy pro holčičky jsou bílá, béžová, červená, světle fialová a světle růžová. Ideální jsou šatičky nebo sukýnka. Pro chlapečky doporučujeme košili nebo tričko s límečkem v bílé, béžové nebo světle modré barvě. Spodní část oblečení pak spíše tmavší.

Na výběr máme barevné motivy jak pro chlapečky, tak pro holčičky. Narozeninovou scénu umíme barevně sladit do požadované barvy. Nejčastěji používáme růžovou pro holčičky, modrou pro chlapečky a pestrobarevnou balónkovou scénu. Máme balónky, girlandy, dárky, číslovky, židličky, autíčka a ručně vyráběné dorty.

Cena fotografování v přírodě je 2.800 Kč nebo 3.500 Kč v závislosti na typu balíčku.

Vámi vybrané fotografie k retuši jsou zpracovávány ručně. Vylepšíme a vyhladíme pleť, dále odstraníme drobné nedostatky. Nic trvalého jako pihy, znaménka se neodstraňují. Fotografie stylizujeme, vyvážíme barvy, jas, kontrast, saturaci a poté doostřujeme.

separator

Rezervujte si termíN

Nevájte se objednat přes kontaktní formulář nebo zavolat. Doporučujeme objednat se s předstihem, abychom pro Vás měli dostatek termínů.

- těšíme se na vás -

btn-borderOdeslat

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána, děkujeme!Při odesílání zprávy se vyskytla chyba.