„Kvalitní portrét zaujme, vystihne osobnost a pomůže otevřít cestu k novým příležitostem.“

Firemní portrét

Prezentace společnosti je v dnešní době velice důležitá. Stejně tak je ale důležitá i prezentace zaměstnanců firmy, protože to jsou právě oni, kdo jsou s klienty v kontaktu. Právě proto nabízíme firemní fotografování jednotlivých zaměstnanců i jejich skupin. Tento typ fotografování je velice specifický a je vždy dělaný na míru jednotlivým společnostem s ohledem na jejich požadavky.

Proč využít našich služeb?

Máme dlouholeté zkušenosti ve fotografování business portrétů jednotlivců i skupin a to nejen v našem ateliéru, ale také přímo v sídlech společností nebo na akcích jimi pořádaných. Zajišťujeme kompletní servis sestavený přímo na míru tak, aby co nejvíce vyhovoval našim klientům a výsledné fotografie byly vždy dle jejich požadavků.

Disponujeme profesionální fotografickou technikou společnosti Walimex, kterou jsme schopni v případě potřeby přemístit do místa Vašeho sídla společnosti. Působíme v celé České Republice.

Fotografování v sídle společnosti

Ne vždy je možné fotografování uskutečnit v našem ateliéru. Pokud se jedná o větší skupiny osob nebo jsou zaměstnanci časově vytíženi, společnost raději volí fotografování přímo v jejím sídle. Naše technika je plně mobilní a díky tomu jsme schopni klientům vyjít vždy vstříc. V sídle společnosti by měl být v den fotografování vyhrazený prostor alespoň 3x3 metry, se zásuvkou a možností zatemnění. Detailní informace k samotnému fotografování sděluje fotograf každému klientovi dle zadaných požadavků.

Zajišťujeme kompletní služby na míru včerně převozu techniky, instalace a demontáže scény, na které se bude fotografovat. Firemní portréty je možné fotografovat na různě nastavených scénách tak, aby co nejvíce zapadly do designu společnosti. Je proto možné využít například více barev pozadí, fotografovování v interiéru společnosti nebo exteriéru s rozostřeným pozadím, k oživení celkové prezentace společnosti. Záleží pouze na požadavcích a přáních našich klientů, vycházíme jim maximálně vstříc.

Kvalita fotografií je plně srovnatelná s fotografiemi z našeho studia.

Fotografování v ateliéru

Pokud máte malou společnost, nechcete fotografovat velké skupiny lidí a fotografování by příliš narušilo chod v sídle společnosti, je možné zvolit fotografování v našem ateliéru, které sídlí na Praze 4. V ateliéru disponujeme prostornou oddělenou maskérnou, díky které není fotograf rušen a máte místo k odložení Vašich věcí. V ateliéru je možné zvolit různé barvy pozadí k oživení výsledných fotografií.

Profesionální make-up

Pokud chcete, aby Vaše firemní prezentace vypadala opravdu profesionálně, doporučujeme k fotografování využít služeb vizážistky, která se stará nejen o líčení, ale i o přirozený a upravený vzhled vlasů. Fotografická světla značně ovlivňují celkový vzhled pleti a make-upu, na který jsme zvyklí na denním světle. Záblesky jsou silné a prosvětlují horní vrstvy make-upu a pleti, čistá či normálně nalíčená pleť mívá pod studiovými světly nerovnoměrnou pigmentaci a červená místa, kde je pleť na obličeji tenčí. Profesionální vizážista Vás nalíčí tak, abyste vypadali profesionálně a upraveně i pod studiovými světly. Doporučujeme využít služeb vizážistky i případě, že se fotografují muži, předejdete tím nežádoucím odleskům a nerovnoměrné pigmentace pleti.

Líčení a úpravu vlasů na fotografování zařizujeme v rámci našich služeb, spolupracujeme s ověřenými a profesionálními vizážistkami tak, aby byl náš klient co nejvíce spokojen.

Jaké fotografie obdržíte?

 • K dispozici máte veškeré náhledy fotografií

 • Obdržíte profesionálně vyretušované fotografie dle vlastního výběru

 • Fotografie v plném rozlišení dostupné ke stažení přes WEB

 • Vyretušované fotografie připravené pro WEB a v plném rozlišení pro tisk

Cena

Firemní portrét – základní cena

Přesun studiové techniky, instalace a demontáž studia

2 000 Kč
Cena za retuš 1 fotografie (1 osoba) 200 Kč/ks
Honorář fotografa 500 Kč/hod
Foto make-up a hairstyling (na objednávku) Dle počtu osob 3 000 Kč – 5 000 Kč
Doprava po Praze Zdarma
Doprava mimo Prahu (působíme v celé ČR) 7 Kč/km

Garance vrácení peněz - v případě nespokojenosti s výslednými fotografiemi garantujeme 100% vrácení peněz ze zaplacené částky.

Vzorová kalkulace - Příklad 1

Firma působící v oblasti IT se sídlem v Praze, požaduje vyhotovit firemní portréty pro své zaměstnance, které budou sloužit pro podporu webové prezentace s cílem zlepšit firemní image a důvěryhodnost firmy na internetu. Firma má celkem 25 zaměstnanců. Každý ze zaměstnanců bude mít právě jeden portrét. Z důvodu časové úspory pracovní doby zaměstnanců bude fotografování probíhat v sídle společnosti. Je zde požadavek na styl fotografií ve podnikovém prostředí s rozostřeným pozadím.

 • Firemní portrét - přesun studiové techniky do sídla firmy, instalace a demontáž studia - 2 000 Kč

 • Honorář fotografa za 4 hodiny - 2 000 Kč

 • Retuš 25 vybraných fotografií - 25 x 200 Kč, tj. 5 000 Kč

 • Doprava v rámci Prahy zdarma

 • Celková cena za portrét pro 25 osob - 9 000 Kč

Vzorová kalkulace - Příklad 2

Liberecká firma zabývající se poradenstvím v oblasti financí poptává fotografování business portrétu pro své zaměstnance. Je zde požadavek na fotografování v sídle společnosti z důvodu úspory času. Firma má celkem 40 zaměstnanců. Styl fotografií by měl působit elegantně a čistě, proto budou portréty vyhotoveny před šedým fotografický pozadím.

 • Firemní portrét - přesun studiové techniky do sídla firmy, instalace a demontáž studia - 2 000 Kč

 • Honorář fotografa za 8 hodin - 4 000 Kč

 • Retuš 25 vybraných fotografií - 40 x 200 Kč, tj. 8 000 Kč

 • Doprava z Prahy do Liberce (cca 100km) - 700 Kč

 • Celková cena za portrét pro 40 osob - 14 700 Kč

Reference

business portrét reference 

"Super zkušenost, snadná komunikace s panem fotografem a profesionální přístup. Navíc parádní styling od slečny maskérky. Opravdu těžké z fotografií vybrat tu nej."

Andrea Bačíková, Segment marketing Specialist O2

business portrét reference 

"Byl jsem zde poprvé a jsem velmi spokojen s výsledkem. Fotky jsou podle představ. Fotograf si s vámi dá opravdu práci. Děkuji!"

Vojtěch Novotný, DJ Joel

Galerie

Firemní portrét Firemní portrét Firemní portrét Firemní portrét - žena, detail Firemní portrét Firemní portrét - muž, detail Firemní portrét Firemní portrét Firemní portrét Firemní portrét Firemní portrét Firemní portrét Firemní portrét Firemní portrét Firemní portrét - žena