Fotografování dětí

Je neuvěřitelné, jak rychle Vaše děti rostou. Zachyťte tyto jedinečné okamžiky a zachovejte si je pro Vás i Vaše děti. Využijte fotografie jako jedinečný dárek - uvidíte, že opravdu vydařené fotky Vašich dětí potěší celou rodinu víc než jakýkoliv jiný dárek. Oproti novorozenecké fotografii, kde miminko převážně spinká, mohou děti vyvinout iniciativu. Pohrát si s hračkami, poznat nové prostředí a především můžete být společně součástí vzniku krásných vzpomínek, které Vám už nikdo nebude moci vzít. V naší rekvizitárně najdete spoustu doplňků, které dávají fotce ten správný styl. Po předchozí domluvě je možné focení s vašimi čtyřnohými domácími mazlíčky.

Jak se na focení připravit?

Ateliér je vybaven různými rekvizitami, které je možné využít. S sebou vezměte různé oblečky ideálně barevně sladěné bez výrazných motivů, které by na fotce mohly rušit, Je lepší s sebou vzít více druhů oblečení, a na místě se domluvíte s fotografem, které bude nejvhodnější. Případně můžete vzít oblíbené hračky a to, co má Vaše dítě rádo a víte, s čím se bude cítit bezpečně. A hlavně dobrou náladu. Pokud máte nějaký konkrétní požadavek či speciální přání, je lepší se raději domluvit předem s fotografem. Vždy se snažíme vyjít vstříc tak aby byl zákazník spokojený.

Jak fotografování probíhá?

Po převlečení dítěte do vhodného oblečení se přesuneme na scénu, která už je připravená. Důležitá je pro nás spolupráce obou rodičů na případné upoutání pozornosti nebo uklidnění dítěte. Nemusíte mít obavy, naši fotografové jsou profesionálové a sami Vám řeknou, co se bude dít nebo jak nasměrovat dítě aby byla fotka co nejlepší.

Jaké fotografie obdržíte?

  • V rámci balíčku vybíráte z 50 fotografií

  • Obdržíte 10 nebo 5 vyretušovaných fotografií, dle Vašeho výběru do 3-4 týdnů

  • Hotové fotografie a veškeré náhledy v elektronické podobě

  • Upravené fotografie připravené pro WEB a v plném rozlišení pro tisk

Cena

Balíček - A (5ks vyretušovaných fotografií)1 390 Kč
Balíček - B (10ks vyretušovaných fotografií)1 790 Kč
Retuš fotografií nad rámec balíčku150 Kč/ks
Veškeré fotografie v plném rozlišení700 Kč
 

Galerie

Holčička s kloboukem Fotoateliér Praha - bílé pozadí, smích Dětské foto v ateliéru se srdíčky Foto holčika s miminkem Rodinné foto s tatínkem Rodinné foto na bílém pozadí Společné foto na bílém pozadí Foto dědeček - vnučka Oslava narozenin Fotograf dětí v Praze Dětské focení v Praze