Fotografické služby

Business portrét

Business foto 1 Business foto 2 Business foto 3

Business fotografie vhodné například pro profesní prezentaci. Portréty vzniklé v rámci tohoto fotografování je možné použít například do životopisu nebo na firemní webové stránky a ostatní účely vyžadující profesionální vzhled.

Více o Business portrétu

 

Fotografování miminek a novorozenců

Foto miminek 1 Foto miminek 2 Foto miminek 3 Foto miminek 4

Příchod miminka do rodiny je vždy výjimečnou událostí. Navíc novorozené miminko brzy vyroste a jeho okolí si jen těžko vzpomene, jak bylo roztomilé, když se narodilo. Stejně jako každou důležitou a výjimečnou událost je skvělým nápadem si i právě narozené miminko vyfotografovat. Nejen, že si roztomilost novorozence uchováte na fotografii, navíc si zábavným způsobem užijete první dny, co jste spolu.

Více o Focení miminek

 

Fotografování rodin s dětmi

Fotografie celé rodiny i jednotlivých členů, fotografování trvá cca 90 minut. Obdržíte 10 vyretušovaných fotografií dle vlastního výběru. Cena 2 000 Kč

 

Těhotenské foto

Focení těhulek Těhotenské foto - ateliér v Praze Těhotenská fotografie - ateliér v Praze

Období těhotenství je úžasné období pro každou nastávající maminku. Každým dnem se blíží příchod nového člena rodiny. Určitě by toto období nemělo chybět v žádném rodinném albu a to ať už čekáte první miminko, nebo dalšího potomka.

Více o Těhotenské fotografii

 

Portrétní fotografie

Profesionální portrétní fotografie, které můžete přiložit k portfoliu či životopisu, nebo s výraznějším líčením dát někomu jako dárek. K tomuto typu fotografování doporučujeme přiobjednat vizážistku. Fotografování trvá cca 60 min, obdržíte 3 vyretušované fotografií dle vlastního výběru. Cena 1 200 Kč.

 

Svatební fotografie

Více info na Svatebnifotografie.eu

 

Párové fotografie

Párové foto 2 Párové foto 1

Fotografování párů. U párové fotografie nejsou omezení počtem osob jako u skupinových fotografií, takže pokud máte vlastní nápady, jak byste rádi své fotografie naaranžovali, velice rád tyto nápady vyfotografuji. U tohoto typu fotografie doporučuji přiobjednat vizážistku.

Párové foto cca 2 hodiny
Počet vyretušovaných fotografií 10 dle vlastního výběru
Cena 1 800 Kč