Těhotenské foto

Období těhotenství je úžasné období pro každou nastávající maminku. Každým dnem se blíží příchod nového člena rodiny. Určitě by toto období nemělo chybět v žádném rodinném albu a to ať už čekáte první miminko, nebo dalšího potomka.

Kdy nejlépe fotografovat?

Doporučené období pro focení bříška je kolem 6 – 7. měsíce těhotenství. Každá žena a každé těhotenství je ale jiné, ideální je proto nechat se vyfotit, když už máte bříško krásně kulaté, ale cítíte se energicky. V posledních týdnech bývají totiž nastávající maminky už docela unavené a hodinové fotografování by je unavilo ještě víc. Je tedy jen na Vás, kdy se za námi do ateliéru budete chtít zastavit.

Jak fotografování probíhá?

Jak jsme již zmínili, každá nastávající maminka je jiná a jinak se cítí. Proto těhotenské fotografie uzpůsobujeme Vašim momentálním prožitkům. Některé fotografie jsou jemné a decentní a některé mohou být vyzývavější a sexy. Všechny fotografie se fotografují v ateliéru,takže se nemusíte bát žádných diváků nebo prochladnutí. Navíc je v ateliéru ideální světlo, které pomůže fotografovi zachytit Vás i Vašeho partnera v těch nejlepších úhlech.

Co si vzít s sebou?

Doporučujeme si s sebou vzít partnera, nejen, že se budete cítit ještě lépe, když bude u Vás, ale také se s Vámi může podílet na prvních společných fotografiích s budoucím potomkem. Pokud již máte pořízeny botičky či jiné drobnůstky pro nový přírůstek do Vaší rodiny, určitě si tyto věci vezměte na fotografování.

Z oblečení doporučujeme bílou a černou košili nebo obepnuté bílé a černé tílko, džínové nebo jiné upnutější kalhoty. Důvodem je, že ve volnějším oblečení bříško tolik nevynikne. Pokud chcete spíše vyzývavější fotografie, doporučujeme černé či bílé krajkové kalhotky, které nebudou příliš těsné. Nejen, že to nebude na fotografii vypadat dobře, navíc se v nich ani nebudete cítit dobře.

Jaké fotografie obdržíte?

  • V rámci balíčku vybíráte z 50 fotografií

  • Obdržíte 6 nebo 10 vyretušovaných fotografií, dle Vašeho výběru do 3-4 týdnů

  • Hotové fotografie a veškeré náhledy v elektronické podobě

  • Upravené fotografie připravené pro WEB a v plném rozlišení pro tisk

Cena

Balíček - A (6ks vyretušovaných fotografií) 1 590 Kč
Balíček - B (10ks vyretušovaných fotografií) 1 990 Kč
Retuš fotografií nad rámec balíčku 200 Kč/ks
Veškeré fotografie v plném rozlišení 700 Kč
 

Galerie

Těhotenské foto - fotograf Praha Fotoateliér Praha - těhulky, bříško Foto těhulek - ateliér v Praze Těhulka v ateliéru Focení těhulek Těhotenské foto - ateliér v Praze Těhotenská fotografie - ateliér v Praze Těhotenské foto párové - ateliér v Praze Detail břísko se srdíčkem - těhulky Fotograf těhotenských fotografií v Praze Těhotenské fotky - břísko Těhotenské focení v Praze