Vánoční fotografování dětí

Vánoční fotografování dětí je velice netradičním a zábavným dárkem a to jak pro samotné děti, tak i pro jejich rodinu. Užijete si fotografování ve Vánoční atmosféře a získáte krásné rodinné fotografie, které můžete použít nejen do rodinného alba, ale zároveň z nich můžete vytvořit kreativní pohlednice či kalendáře a obdarovat jimi své blízké.

Vánoční fotografie děti Vánoční fotografie děti Vánoční fotografie děti Vánoční fotografie děti Vánoční fotografie děti Vánoční fotografie děti Vánoční fotografie děti Vánoční fotografie děti Vánoční fotografie děti Vánoční fotografie děti

Co si vzít s sebou?

V ateliéru máme sváteční rekvizity, se kterými děti fotografujeme, jako lucerničku, dárečky, Vánoční ozdoby, kožešinky či světýlka. Pokud máte nějaký konkrétní požadavek (například fotografování s Vánočně laděnými plyšáky, sáňkami a jinými rekvizitami, kterými nedisponujeme), je lepší se raději domluvit předem s fotografem, ne vždy je časově možné scénu nějak výrazně předělávat.

Jak děti obléci?

Je lepší s sebou vzít více druhů oblečení, sami pak uvidíte, které se Vám na samotném fotografování bude líbit nejvíce. Doporučujeme třeba jednobarevné oblečení bez nějakých výrazných motivů, aby příliš nerušilo nastavenou scénu. Oblečení s Vánoční či zimní tematikou je samozřejmě vítáno, doladí to celkovou atmosféru fotografie. Vezměte s sebou proto třeba i nějaký svetřík či čepičku, fotograf Vás navede, které oblečení se bude hodit nejlépe.

Při fotografování celé rodiny platí to samé jako u jednotlivých dětí. Vždy je lepší si s sebou vzít více druhů oblečení, ze kterých se pak na místě vybere to nejvíc vhodné.

Jak samotné fotografování probíhá?

Celé fotografování trvá cca 45 min, pokud si budete chtít připlatit i vizážistku, je pak nutné počítat navíc čas strávený líčením a česáním. Pokud budete chtít fotografie celé rodiny, je možné vzhledem k prostorovým dispozicím ateliéru naráz vyfotografovat maximálně dvě děti a dva dospělé. Z fotografování dostanete 10 vyretušovaných fotografií v digitální podobě.

Pokud budete chtít netradiční Vánoční přání, v případě příplatku za doplňkové služby obdržíte 5 ks tištěných PF pohlednic s fotografií Vašeho výběru. Tato přáníčka je možné zaslat poštou či po domluvě s fotografem si je vyzvednout osobně. U této služby doporučujeme počítat s prodlevou tisku a doručení (jak poštou, tak osobně), aby Vám přáníčka stihla včas dorazit.

Cena

Vánoční fotografování
- 10 vyretušovaných fotografií v digitální podobě
1490,-Kč
Doplňkové služby
- 10 vyretušovaných fotografií uložených na DVD
- vyvolání fotografií 10x15cm, 1x foto ve formátu A4, 5x PF
300,-Kč