Vánoční fotografování dětí

 

Fotografie budete mít vytištěné ve formátu 13 x 18 před Štědrým dnem. Těšíme se na Vás. :-)

 

Vánoční fotografování dětí je velice netradičním a zábavným dárkem a to jak pro samotné děti, tak i pro jejich rodinu. Užijete si fotografování ve Vánoční atmosféře a získáte krásné rodinné fotografie, které můžete použít nejen do rodinného alba, ale zároveň z nich můžete vytvořit kreativní pohlednice či kalendáře a obdarovat jimi své blízké.

Vánoční fotografie děti Vánoční fotografie děti Vánoční fotografie děti Vánoční fotografie děti Vánoční fotografie děti Vánoční fotografie děti Vánoční fotografie děti Vánoční fotografie děti Vánoční fotografie děti Vánoční fotografie děti

Jaké fotografie obdržíte?

  • V rámci balíčku vybíráte alespoň z 30 fotografií

  • Obdržíte 5 vyretušovaných fotografií v elektronické podobě dle vlastního výběru do 2-3 týdnů

  • Upravené fotografie připravené pro WEB a v plném rozlišení pro tisk

  • Tištěné fotografie o rozměrech 13 x 18 cm

Co si vzít s sebou?

V ateliéru máme sváteční rekvizity, se kterými děti fotografujeme, jako lucerničku, sáňky, dárečky, vánoční ozdoby, kožešinky či světýlka. Pokud máte nějaký konkrétní požadavek (například fotografování s Vánočně laděnými plyšáky a jinými rekvizitami, kterými nedisponujeme), je lepší se raději domluvit předem s fotografem, ne vždy je časově možné scénu nějak výrazně předělávat.

Jak děti obléci?

Je lepší s sebou vzít více druhů oblečení, sami pak uvidíte, které se Vám na samotném fotografování bude líbit nejvíce. Doporučujeme třeba jednobarevné oblečení bez nějakých výrazných motivů, aby příliš nerušilo nastavenou scénu. Oblečení s Vánoční či zimní tematikou je samozřejmě vítáno, doladí to celkovou atmosféru fotografie. Vezměte s sebou proto třeba i nějaký svetřík či čepičku, fotograf Vás navede, které oblečení se bude hodit nejlépe.

Při fotografování celé rodiny platí to samé jako u jednotlivých dětí. Vždy je lepší si s sebou vzít více druhů oblečení, ze kterých se pak na místě vybere to nejvíc vhodné.

Jak samotné fotografování probíhá?

Celé fotografování trvá cca 30 min. Pokud budete chtít fotografie celé rodiny, je možné vzhledem k prostorovým dispozicím ateliéru naráz vyfotografovat maximálně tři děti a dva dospělé. Z fotografování dostanete 5 vyretušovaných fotografií v digitální a tištěné podobě.

Cena

Vánoční fotografování 30 min
- 5 vyretušovaných fotografií v digitální podobě
1190,-Kč
Retuš fotografií nad rámec balíčku150 Kč/ks
Veškeré fotografie v plném rozlišení500 Kč