DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY

Na základě rozhodnutí vlády ČR o přijetí krizového opatření bude od 14.3. do odvolání ateliér uzavřen.

Děkujeme za pochopení.
Fotoateliér Chodov

Vánoční fotografování dětí 2019

 

Pro letošní rok pro Vás máme připravenou novou scénu

Fotografie budete mít vytištěné ve formátu 13 x 18. Těšíme se na Vás. :-)

 

Vánoční fotografování dětí je velice netradičním a zábavným dárkem a to jak pro samotné děti, tak i pro jejich rodinu. Užijete si fotografování ve Vánoční atmosféře v našem útulném ateliéru a získáte krásné rodinné fotografie, které můžete použít nejen do rodinného alba, ale zároveň z nich můžete vytvořit kreativní pohlednice či kalendáře a obdarovat jimi své blízké.

Pokud jste byli u nás už loni můžete dorazit i letos, fotografie budete mít jiné a pro Vás třeba i zajímavější.

Co si vzít s sebou a jak děti obléci?

Pro letošní Vánoční fotografování doporučujeme si vzít se sebou oblečení v barvách např. červené, zelené, béžové nebo šedé. Ideální je oblečení jednobarevné bez výrazných motivů a nápisů, aby příliš nerušilo nastavenou scénu. Oblečení s Vánoční či zimní tematikou je samozřejmě vítáno, doladí to celkovou atmosféru fotografie. Je lepší s sebou vzít více druhů oblečení a na místě s fotografem vyberete to nejhodnější.

Pokud se budete chtít fotografovat s děti jako celá rodina platí to samé jako u dětí. Vždy je lepší si s sebou vzít více druhů oblečení, ze kterých se pak na místě s fotografem vybere to nejvíc vhodné.

V ateliéru máme sváteční rekvizity, se kterými děti fotografujeme, jako lucerničku, sáňky, dárečky, vánoční ozdoby. Tudíž sebou nemusí nic brát z domova.

Jak fotografování probíhá?

Celé fotografování trvá cca 30 min. Nejdříve se domluvíme jaké oblečení bude nejvhodnější a poté půjdeme fotografovat. Je lepší, když rodiče budou spolupracovat a budou se společně s fotografem snažit upoutat pozornost dítěte.

Pokud budete chtít fotografie celé rodiny, je možné vzhledem k prostorovým dispozicím ateliéru naráz vyfotografovat maximálně tři děti a dva dospělé. Z fotografování dostanete 3 nebo 6 vyretušovaných fotografií v digitální a tištěné podobě.

Jaké fotografie obdržíte?

  • V rámci balíčku vybíráte z 30 fotografií

  • Obdržíte 3 nebo 6 vyretušovaných fotografií, dle Vašeho výběru

  • Hotové fotografie a veškeré náhledy s vodoznakem v elektronické podobě

  • Upravené fotografie připravené pro web a v plném rozlišení pro tisk

  • Tištěné fotografie o rozměrech 13 x 18 cm a doručení poštou

Cena

Balíček - 3ks vyretušovaných fotografií900 Kč
Balíček - 6ks vyretušovaných fotografií1 200 Kč
Retuš fotografií nad rámec balíčku150 Kč/ks
Veškeré fotografie v plném rozlišení300 Kč
 

Galerie

Vánoční fotografie děti Vánoční fotografie děti Vánoční fotografie děti Vánoční fotografie děti Vánoční fotografie děti Vánoční fotografie děti Vánoční foto - dárky a sobík Vánoční fotografie sourozenců Vánoční foto sourozenci Rodinné vánoční foto Vánoční rodinné fotografování Vánoční focení dětí