Vánoční fotografování dětí 2020

 

Pro letošní rok pro Vás máme připravenou novou scénu

Fotografie budete mít vytištěné ve formátu 13 x 18. Těšíme se na Vás. :-)

 

Vánoční fotografování dětí je velice netradičním a zábavným dárkem a to jak pro samotné děti, tak i pro jejich rodinu. Užijete si fotografování ve Vánoční atmosféře v našem útulném ateliéru a získáte krásné rodinné fotografie, které můžete použít nejen do rodinného alba, ale zároveň z nich můžete vytvořit kreativní pohlednice či kalendáře a obdarovat jimi své blízké.

Pokud jste byli u nás už loni můžete dorazit i letos, fotografie budete mít jiné a pro Vás třeba i zajímavější.

Co si vzít s sebou a jak děti obléci?

Pro letošní Vánoční fotografování doporučujeme si vzít se sebou oblečení v barvách např. červené, zelené, béžové nebo šedé. Ideální je oblečení jednobarevné bez výrazných motivů a nápisů, aby příliš nerušilo nastavenou scénu. Oblečení s Vánoční či zimní tematikou je samozřejmě vítáno, doladí to celkovou atmosféru fotografie. Je lepší s sebou vzít více druhů oblečení a na místě s fotografem vyberete to nejhodnější.

Pokud se budete chtít fotografovat s děti jako celá rodina platí to samé jako u dětí. Vždy je lepší si s sebou vzít více druhů oblečení, ze kterých se pak na místě s fotografem vybere to nejvíc vhodné.

V ateliéru máme sváteční rekvizity, se kterými děti fotografujeme, jako lucerničku, sáňky, dárečky, vánoční ozdoby. Tudíž sebou nemusí nic brát z domova.

Jak fotografování probíhá?

Celé fotografování trvá cca 30 min. Nejdříve se domluvíme jaké oblečení bude nejvhodnější a poté půjdeme fotografovat. Je lepší, když rodiče budou spolupracovat a budou se společně s fotografem snažit upoutat pozornost dítěte.

Pokud budete chtít fotografie celé rodiny, je možné vzhledem k prostorovým dispozicím ateliéru naráz vyfotografovat maximálně tři děti a dva dospělé. Z fotografování dostanete 3 nebo 6 vyretušovaných fotografií v digitální a tištěné podobě.

Jaké fotografie obdržíte?

  • V rámci balíčku vybíráte z 30 fotografií

  • Obdržíte 3 nebo 6 vyretušovaných fotografií, dle Vašeho výběru

  • Hotové fotografie a veškeré náhledy s vodoznakem v elektronické podobě

  • Upravené fotografie připravené pro web a v plném rozlišení pro tisk

  • Tištěné fotografie o rozměrech 13 x 18 cm a doručení poštou

Cena

Balíček - 3ks vyretušovaných fotografií 900 Kč
Balíček - 6ks vyretušovaných fotografií 1 200 Kč
Retuš fotografií nad rámec balíčku 150 Kč/ks
Veškeré fotografie v plném rozlišení 300 Kč
 

Galerie

Vánoční fotografie děti Vánoční fotografie děti Vánoční fotografie děti Vánoční fotografie děti Vánoční fotografie děti Vánoční fotografie děti Vánoční foto - dárky a sobík Vánoční fotografie sourozenců Vánoční foto sourozenci Rodinné vánoční foto Vánoční rodinné fotografování Vánoční focení dětí