Vánoční fotografování dětí 2020

 

Pro letošní rok pro Vás máme připravenou novou scénu

Fotografie budete mít vytištěné ve formátu 10 x 15. Těšíme se na Vás. :-)

 

Vánoční fotografování dětí je velice netradičním a zábavným dárkem, a to jak pro samotné děti, tak i pro jejich rodinu. Užijete si fotografování ve Vánoční atmosféře v našem útulném ateliéru a získáte krásné rodinné fotografie, které můžete použít nejen do rodinného alba, ale zároveň z nich můžete vytvořit kreativní pohlednice či kalendáře a obdarovat jimi své blízké.

Pokud jste byli u nás už loni můžete dorazit i letos, fotografie budete mít jiné a pro Vás třeba i zajímavější.

Co si vzít s sebou a jak děti obléci?

Pro letošní Vánoční fotografování doporučujeme si vzít s sebou oblečení v barvách např. červené, bílé, béžové nebo zlaté. Ideální je oblečení jednobarevné bez výrazných motivů a nápisů, aby příliš nerušilo nastavenou scénu. Scéna je světlá, a proto se prosím vyvarujte černé a tmavým odstínům. Oblečení s Vánoční či zimní tematikou je samozřejmě vítáno, doladí to celkovou atmosféru fotografie. Jako doplněk doporučujeme pro děti zimní čepici. Pro holčičky jsou vhodné šatičky a světlé punčochy, případně i svetřík. Pro chlapečky doporučujeme světlou košili a kalhoty s kšandami.

Pokud se budete chtít fotografovat s dětmi, jako celá rodina, platí to samé jako u dětí. Vždy je lepší si s sebou vzít více druhů oblečení, ze kterých si pak na místě s fotografem vybere to nejvíc vhodné.

V ateliéru máme sváteční rekvizity, se kterými děti fotografujeme, jako lucerničku, sáňky, dárečky, plyšového ledního medvěda a křesílko. Tudíž s sebou nemusíte nic brát z domova.

Jak fotografování probíhá?

Celé fotografování trvá cca 30 min. Nejdříve se domluvíme, jaké oblečení bude nejvhodnější a poté půjdeme fotografovat. Je lepší, když rodiče spolupracají a budou se společně s fotografem snažit upoutat pozornost dítěte.

Pokud budete chtít fotografie celé rodiny, je možné vzhledem k prostorovým dispozicím ateliéru naráz vyfotografovat maximálně tři děti a dva dospělé. Z fotografování dostanete 3 nebo 6 vyretušovaných fotografií v digitální a tištěné podobě.

Jaké fotografie obdržíte?

  • V rámci balíčku vybíráte z 30 fotografií

  • Obdržíte 3 nebo 6 vyretušovaných fotografií, dle Vašeho výběru

  • Hotové fotografie a veškeré náhledy s vodoznakem v elektronické podobě

  • Upravené fotografie připravené pro web a v plném rozlišení pro tisk

  • Tištěné fotografie o rozměrech 10 x 15 cm na speciální sametově matný FineArt papír

  • Doručení tištěných fotografií poštou

Cena

Balíček - 3ks vyretušovaných fotografií 1 200 Kč
Balíček - 6ks vyretušovaných fotografií 1 500 Kč
Retuš fotografií nad rámec balíčku 200 Kč/ks
Veškeré fotografie v plném rozlišení 500 Kč

  * Příplatek za víkendové fotografování - 300 Kč.
** Storno - při zrušení focení méně než 24 hodin před začátkem fotografování účtujeme poplatek 200 Kč.

 

Galerie

Vánoční fotografie děti Vánoční fotografie děti Vánoční fotografie děti Vánoční fotografie děti Vánoční fotografie děti Vánoční fotografie děti Vánoční foto - dárky a sobík Vánoční fotografie sourozenců Vánoční foto sourozenci Rodinné vánoční foto Vánoční rodinné fotografování Vánoční focení dětí