separator

focení školek a škol

Každé dítě si zaslouží osobní přístup, což platí i při školním fotografování dětí. Při naší práci vytváříme uvolněnou atmosféru a klid, abychom zajistili příjemnou pohodu pro Vaše malé dítka. Fotografujeme v Praze a celé ČR. Fotografujeme individuální tématická školní focení - vánoční, zimní, velikonoční, jarní, podzimní i společné třídní fotografie.

Focení školek - ilustrace
separator

Jak fotografování probíhá?

Celé fotografování trvá cca 30 - 45 min. Nejdříve se domluvíme jaké oblečení bude nejvhodnější a poté půjdeme fotografovat. Je lepší, když rodiče budou pomáhat a budou se společně s fotografem snažit upoutat pozornost dítěte. Lokalita fotografování je na Praze 11 - Chodov. V těsné blízkosti lokality je možné bezplatně zaparkovat. Dostupnost MHD je perfektní, cca 5 minut pěšky od místa fotografování.

Jaké fotografie obdržíte?

  • V rámci balíčku vybíráte alespoň z 30 fotografií
  • Obdržíte 5 profesionálně vyretušovaných fotografií dle typu balíčku
  • Náhledy a hotové fotografie dostupné přes on-line osobní galerii
  • Vyretušované fotografie připravené pro web a v plném rozlišení pro tisk
  • Tištěné fotografie o rozměrech 10 x 15 cm a doručení poštou
  • Zpracování do 4 týdnů (možnost expres zpracování do 48 hodin)

Co si vzít s sebou a jak děti obléci?

Vhodné barvy, které pro fotografování v přírodě doporučujeme, jsou pro holčičky bílá, béžová, červená, světle fialová a světle růžová. Ideální jsou šatičky nebo sukýnka. Pro chlapečky doporučujeme košili nebo tričko s límečkem v bílé, béžové nebo světle modré barvě. Spodní část oblečení pak spíše tmavší. Boty na fotografiích většinou vidět nebudou, proto můžete zvolit pohodlnou obuv jako např. tenisky.

 

Pokud se děti budou fotografovat společně s rodiči, tak doporučujeme oblečení rodičů sladit s dětmi.

separator

fotografické balíčky

● 5x profesionálně vyretušované foto
● fotografování pouze dětí a sourozenců
● předem dohodnutá lokalita
● náhledy
● osobní on-line galerie
● tištěné fotografie 10 x 15 cm
Cena 250 KčZákladní balíček - MINIMalý balícekˇ
● 5x profesionálně vyretušované foto
● fotografování pouze dětí a sourozenců
● předem dohodnutá lokalita
● náhledy
● osobní on-line galerie
● tištěné fotografie 10 x 15 cm
Cena 350 KčŠkolní balíček - STANDARDVelký balícekˇ

* Fotografie v plném rozlišení bez vodoznaku nejsou součástí balíčku, ale je možné je doobjednat za příplatek.

Často kladené otázky

Fotografie se snažíme zpracovávat co nejdříve, ale běžnou lhůtu na dodání máme 14 dní od data focení.

Ano, fotografie si vybíráte vždy sami. Po focení obdržíte přístupní údaje k privátní online galerii, kde si sami vyberete balíček a jednotlivé fotografie.

Ano, fotografie lze za příplatek získat i v elektronické podobě, v plném rozlišení, bez vodoznaku ve formátu JPG.

Ano, samozřejmě, v případě zájmu Vám můžeme vyfotografovat sourozence společně, ale doporučujeme Vám nejdříve informovat paní třídní učitelku, aby nám informaci předala.

Po focení dostanete přístupní údaje k privátní online galerii, kde si všechny nafocené záběry můžete v klidu prohlédnout. Až nyní si vybíráte jeden z fotografických balíčků, který preferujete. Pokud Vám však fotografie nevyhovují nebo se z nějakého důvodu nepovedly, tak balíček nemusíte vybírat žádný. Platba se vždy provádí až po volbě balíčku, takže nemusíte mít strach, že utratíte peníze za něco, co nechcete.

Platba probíhá on-line přes náš webový systém. Každý rodič tak platí přímo nám a paní učitelky, tak nemusejí mít starosti a stres s vybíráním hotovosti, tak jak se to většinou dělá u jiných školních fotografů. Nyní je proces mnohem jednodušší – platba je elektronická a probíhá až po samotném focení.

Ne, nemusíte. Můžete využít naši privátní on-line galerie, kde si můžete prohlédnout náhledy fotografií a platbu uskutečnit až nakonec přímo přes platební bránu.

[mailpoet_page]